Hudobná akadémia o.z.
Karpatská 2
811 05 Bratislava

tel.: 0911 111 717

Otváracie hodiny kancelárie
Po - Pia: 14:00 - 19:00
Kancelária sa nachádza na druhom poschodí
v budove bývalého kina YMCA.

 
Crossroads Duel
Napísal laco   
Na našom diskusnom fóre sa objavila téma Videá. Diskutujúci v nej upozorňujú ostatných na zaujímavé videá a klipy, ktoré našli na rôznych webstránkach.

Objavil sa tam aj fragment gitarového duelu z filmu Crossroads (1986). Keďže duel je zaujímavo spracovaný a má svoju atmosféru, prinášame vám ich v dvoch alternatívnych zostrihoch.

Prvý je kratší klip (2 min. 27 sek.) predstavuje kľúčovú časť gitarového duelu. Bez zbytočných rečí.
Dlhší klip (12 min. 16 sek.) je tu pre tých, ktorí chcú vedieť viac o zápletke z filmu, alebo si to chcú pripomenúť, prípadne lepšie porozumieť pointe. (len po anglicky)
Pre fanúšikov Steva Vaia len dodávam uistenie, že Steve Vai nedostal na frak. V skutočnosti sa podieľal na hraní oboch častí duelu. Okrem neho svojím dielom prispel aj Ry Cooder, ktorý nahral part zo slideom. (A produkoval soundtrack k fimu.)  Herec Ralph Machio podal len herecký výkon - ale uznajte, že mu to išlo veľmi dobre. Vlastne, obidvom!


Pre spustenie videa potrebujete mať nainštalovaný Flash Plugin. Kliknite na tlačítko PLAY a video sa začne prehrávať do vyrovnávacej pamäte - rýchlosť závisí od vášho typu pripojenia.Odporučte stránku ostatným užívateľom
Del.icio.us!Google!StumbleUpon!Yahoo!