Hudobná akadémia o.z.
Karpatská 2
811 05 Bratislava

tel.: 0911 111 717

Otváracie hodiny kancelárie
Po - Pia: 14:00 - 19:00
Kancelária sa nachádza na druhom poschodí
v budove bývalého kina YMCA.

 
Hudobné pomôcky
Metronóm on line
Napísal Administrator   
ImageBez metronómu by sa nám v kapele hralo naozaj ťažko. Je dôležitý na udržanie rytmiky. Jednoducho povedané: aby sme nezrýchľovali a nespomalovali tak ako sa nám zachce.Celý článok...
 
Neviete si zvoliť meno pre kapelu?
Napísal Administrator   
ImageAk ste si založili kapelu a stále rozmýšľate nad tým, ako túto formáciu hudobníkov nazvať, skúste Band name creator z dieľne anglického klubu Fibbers z mestečka York. Tak, ako pri hazardnej hre "Jednoruký Sam", spustite osudie zeleným GO. Tým istým tlačidlom aj osudie zastavíte. A zrazu, super-fantasticko-originálny nápad pre názov kapely je na svete. Tie najlepšie názvy nám potom napíšte v diskusiách.

Celý článok...
 
Hudobné pexeso
Napísal Administrator   
ImageSkvelý nástroj na precvičenie si hudobného sluchu a pamäte. Hľadajte páry. Každá kartička pexesa predstavuje jeden tón a vy máte nájsť pár - rovnaký tón.

Celý článok...
 
Virtuálne bicie nástroje
Napísal Administrator   
ImagePokiaľ ešte nemáte zakúpenú vlastnú sadu bicích alebo len tak túžite si zabubnovať, tak to skúste na virtuálnych bicích. Susedia vám budú povďační, pretože nenarobia taký hluk ako štandardná bicia súprava.
Celý článok...
 
Vyhľadávanie akordov a stupníc on-line
Napísal Administrator   
ImageGitarista.sk vám prináša nástroj na okamžité on-line vyhľadanie akordov a stupníc. Určite vám to uľahčí spoznávanie hmatníka.Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 9 z 10