Hudobná akadémia o.z.
Karpatská 2
811 05 Bratislava

tel.: 0911 111 717

Otváracie hodiny kancelárie
Po - Pia: 14:00 - 19:00
Kancelária sa nachádza na druhom poschodí
v budove bývalého kina YMCA.

 
Hodiny klavíra

Štýl výučby:

Po zvládnutí základných prstových techník sa každý žiak môže venovať takému štýlu hry, ktorý má rád.
  • základy hry na klavír
  • klasický klavír
  • populárny klavír
  • rockové klávesy
  • jazzový klavír

Hudobná teória:

V Musicane neučíme nudné hodiny hudobnej teórie, odtrhnutej od praxe. Všetky potrebné vedomosti z teórie vyučujeme priamo počas hry na nástroji. Vďaka tomu žiaci potrebné teoretické vedomosti ľahšie pochopia, no hlavne - dokážu ich použiť v praxi. Každému žiakovi pomôžeme osvojiť si práve toľko hudobnej teórie, koľko bude potrebovať. Ak sa žiak chce naučiť hrať na nástroji len pre vlastné potešenie, nebudeme ho hudobnou teóriou príliš trápiť. Naučíme ho len toľko teórie, koľko bude potrebovať. Naopak, ak žiak potrebuje preniknúť do tajov hudby - napríklad preto, lebo sa pripravuje na ďalšie hudobné štúdium - radi s ním preberieme hudobnú teóriu systematicky a skutočne do hĺbky.

 

Vek študenta

Učiť sa hrať na klavíri sa dá v každom veku. Samozrejme, z dospelých žiakov už pravdepodobne nevychováme koncertných majstrov, ktorí budú vypredávať štadióny. Ale vaše obľúbené hity vás hrať naučíme. Máme študentov každého veku, od najmladších žiakov až po ľudí v dôchodkovom veku. Neváhajte ani vy s plňte si svoj sen!

Učitelia:

Záleží nám na tom, aby naši klavírni učitelia boli skúsenými hudobníkmi, ktorí majú pedagogický talent a trpezlivo sprevádzajú každého svojho žiaka na ceste jeho hudobného rozvoja.

 

Ako sa môžete zapísať:

Zapísať sa na kurzy môžete priebežne počas celého roka, vyučujeme aj počas prázdnin. Stačí, ak vyplníte prihlášku alebo nám zavoláte. Naši poradcovia študentov vám radi poskytnú ďalšie informácie.

Čo ďalej: